УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 92 ЗАГАЛЬНОГО ТИПУ «ЧЕРВОНІ ВІТРИЛА»

Новини

Відбулися випускні свята. Знову стіни нашого садка залишають веселі, красиві, талановиті діти. Ми випускаємо їх з легким серцем і впевненістю, що через декілька років серед імен найталановитіших людей нашої країни ми почуємо і їх імена.

Наших випускників прийшов привітати зі святом депутат Олег Вадимович Андрєєв. Крім теплих побажань дітям та батькам, Олег Вадимович подарував дошкільному закладу конструктори Lego.

Дуже дякуємо родинам наших випускників за активну участь в організації свята та співпрацю. Висловлюємо подяку депутату нашого округу Андрєєву О.В. за піклування про наших дітей та дошкільний заклад.

20 квітня 2018 року на великій сцені БК і Т «НКМЗ» відбулося справжнє свято талановитих, яскравих особистостей – вихованців дошкільних закладів міста. Це свято можливо порівняти тільки зі зорепадом, бо кожен дитячий колектив був зіронькою.

Одні зірки були схожі на квіти, другі на іграшки, треті сяяли на небосхилі над нашою ненькою Україною.

У залі підтримували маленьких артистів депутати групи «Об’єднаний Краматорськ», керівництво управління освіти, керівники дошкільних закладів, вихователі, батьки. Вони не жаліли для дітей гарячих оплесків та добрих слів. Це свято дитячої творчості відбулося завдяки їх спільним зусиллям.

У завершенні свята кожна дитина отримала від депутатів подарунок.

Колектив нашого дошкільного закладу виражає щиру подяку всім батькам, діти яких приймали участь у фестивалі, за їх розуміння, допомогу, чуйність, за їх талановитих дітей. Також хочеться висловити слова вдячності депутатам групи «Об’єднаний Краматорськ» та особисто депутату нашого округу Андрєєву Олегу Вадимовичу.

Дякуємо за підтримку!

Напередодні Старого Нового року, у нашому дошкільному закладі, вже стало доброю традицією співати колядки та щедрівки, вітаючи працівників інженерного корпусу флагмана українського машинобудівництва – ПрАТ НКМЗ. З самого ранку за дітьми приїздить комфортний мікроавтобус, який везе вдягнених в новорічні яскраві костюми дітей в інженерний корпус. По відділам лунають різдвяні пісні, весело та дзвінко діти розповідають колядки та щедрівки, посівають. Дорослі посміхаються, даруючи дітям солодощі. Найулюбленіше місце колядників – заводська їдальня. Там їх пригощають смачними пиріжками та компотом.

У цьому році колядники навідали і опікове відділення міської лікарні. Вони дарували паціентам відділення свій дитячий задор, добрі віршики та побажання найскорішого виздоровлення. Ця зустріч була організована депутатом нашого територіального округу Андрєєвим Олегом Вадимовичем.

Колектив нашого дошкільного закладу пишається  такими традиціями бо вони навчають наших вихованців співіснувати в соціумі, допомогати старшим, вміти розділити з оточуючими свої почуття. Діти повертаються з колядок у доброму настрої, піднесені, задоволенні, з відчуттям того що вони подарували комусь маленьке свято та надію на те, що новий рік принесе людям здоров’я, щастям, мир. Ми від щирого серця дякуємо представникам жіночої ради ПрАТ НКМЗ, в обличчі Титової Надії Євгенівни, та нашому депутату Андрєєву Олегу Вадимовичу. Пока існуватимуть подібні традиції наша молодь буде пишатися минулем та з впевненістю будуватиме майбутнє.

14 грудня 2017 року у нашому закладі відбувся День відкритих дверей з організації харчування. Батьки вихованців мали нагоду простежити стан організації харчування, висловити свої побажання щодо організації харчування.

До дня проведення, педагогічним колективом дошкільного закладу, попередньо було складено план, який враховував різноманітні форми роботи та включав: організаційний момент; відвідування батьками сніданку; круглий стіл з проблеми «Особливості організації харчування в дошкільному закладі» за участю завідувача, сестри медичної старшої, вихователя-методиста та комірника; дегустацію блюд, які були запропоновані дітям на сніданок та обід; форми роботи з дітьми всіх вікових груп з формування основ здорового харчування.

3 квітня 2017 року у нашому закладі відбулося методичне засідання «Взаємозв’язок ігрової, мовленнєвої діяльності та спілкування на етапі дошкільного дитинства». Вихователі різних дошкільних навчальних закладів мали змогу наочно побачити впровадження цієї методики серед усіх викових груп.

16 лютого 2017 року у нашому садочку пройшов якмарок. Діти разом з батьками виготовили чудові вироби з різноманітних матеріалів та представили їх на ярмароку.

Розпочали ярмарок піснями, інсценівками, за якими непомітно пролетів час. Виступи козачат та україночок створили чудовий настрій і дорослим, і малюкам.